نثر فرزند خداوند حاج قاسم سلیمانی سردار

نثر: فرزند خداوند حاج قاسم سلیمانی سردار مادر شهید کرمان

گت بلاگز اخبار اجتماعی نگرانی جدی در مورد گزینش شهردار وجود ندارد / محسن هاشمی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست یکسان مجمع ۵۱ نفره امید (نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس و اعضای شورای

نگرانی جدی در مورد گزینش شهردار وجود ندارد / محسن هاشمی

محسن هاشمی: نگرانی جدی در مورد گزینش شهردار وجود ندارد

عبارات مهم : ایران

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست یکسان مجمع ۵۱ نفره امید (نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس و اعضای شورای شهر پایتخت) گفت که مدیر شورای شهر در این جلسه تاکید کرده نگرانی جدی در مورد گزینش شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود ندارد.

علیرضا رحیمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: در نشست یکسان نمایندگان مجلس، شورای شهر تهران، سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و رابط پارلمانی شهرداری که عصر امروز با حضور حدود ۴۰ نفر در مجلس برگزار شد، ضوابط تعیین شهردار مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در این جلسه همفکری که با حضور حسینی مکارم سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد آقای رسولی گزارشی از کارگروه شش نفره ارائه کرد که براساس آن ۱۱ مورد در بودجه ۹۷ اختصاصاً در مورد شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح شده است است.

نگرانی جدی در مورد گزینش شهردار وجود ندارد / محسن هاشمی

وی افزود: همچنین آقای محسن هاشمی در این جلسه تاکید کرد که نگرانی جدی در مورد گزینش شهردار وجود ندارد. ایشان همچنین گفت که بعضی افراد دوره شهرداری هفت ماهه آقای نجفی را با دوره ۱۲ ساله شهردار قبلی مقایسه می کنند که قیاس درستی نیست. آقای هاشمی همچنین به مزاح بیان کرد که زمانی که امام (ره) مجلس را در راس امور عنوان کرده شورای شهر وجود نداشته است!

رحیمی ادامه داد: سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در این جلسه عملکرد دوره شهرداری آقای نجفی را قابل قبول و کارآمد بیان کرد و گفت که ماهیانه ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه نگهداری شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هست. ایشان همچنین گفت هفدهم شهریورماه سال قبل حقوق مردادماه و چند ماه حقوق معوقه کارکنان پرداخت شده است در حالی که در اسفند ۹۶ مطالبات، معوقات و بدهی ها بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان یکجا پرداخت شده است هست. ایشان همچنین گفت که ۲۸ اسفند سال ۹۶ اجازه انتشار ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق همکاری گرفته شده است و کل آن انجام شده است که مختص مترو است و جهت ۱۳۰۰ میلیارد تومان دیگر نیز مجوز دریافت شده است است.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست یکسان مجمع ۵۱ نفره امید (نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس و اعضای شورای

این نماینده مجلس از ارائه گزارش الویری در این جلسه نیز خبر داد و گفت: آقای الویری گزارشی را از شورای عالی استان ها مطرح کرد و گفت که طرح هایی در جهت کارآمدی زیاد شورا در حوزه های مالی، مدیریتی و خدماتی در دست تهیه و تدوین هست. آقای الویری همچنین گفت که عنوان سپنتا نیکنام همزمان در کمیسیون های قضایی و سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال نهایی شدن است.

به گفته رحیمی، در این جلسه ضعف اطلاع رسانی از عملکرد شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس مورد اشاره قرار گرفته است.

وی همچنین اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد نمایندگان شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و نمایندگان مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس هر ۱۵ روز از مناطق شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران دیدار کنند و در بعضی موارد هم شهردار و استاندار آنها را همراهی خواهند کرد. همچنین مقرر شد جهت بودجه سال ۹۸ کارگروه خاص ای تشکیل شود تا مقدمات کار فراهم شود.

نگرانی جدی در مورد گزینش شهردار وجود ندارد / محسن هاشمی

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداری | شورای شهر | نمایندگان مجلس | شورای شهر تهران | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog