نثر فرزند خداوند حاج قاسم سلیمانی سردار

نثر: فرزند خداوند حاج قاسم سلیمانی سردار مادر شهید کرمان

گت بلاگز اخبار حوادث خانواده اش جهت یافتن او 500میلیون تومان جایزه تعیین کردند ، سرنـوشت مرموز یک کودک بعد از 8ماه

یازدهم تیر امسال خانواده‌ای بعد ازسفر پنج‌روزه از شمال کشورراهی پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است بودند که حوالی عصر جهت استراحت در منطقه «وانا»، نزدیکی خروجی ت

سرنـوشت مرموز یک کودک بعد از 8ماه/خانواده اش جهت یافتن او 500میلیون تومان جایزه تعیین کردند

عبارات مهم : جمعیت

یازدهم تیر امسال خانواده ای بعد ازسفر پنج روزه از شمال کشورراهی پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است بودند که حوالی عصر جهت استراحت در منطقه «وانا»، نزدیکی خروجی تونلی به همین نام و در محلی که به «نقش شاه» معروف است در کنار رودخانه خروشان هراز توقف کردند، ولی بعد از دقایقی متوجه ناپدید شدن «پارسا»ی هشت ساله شدند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: همزمان با شروع جست و جوها، امدادگران هلال احمر و نیروهای پلیس هم وارد ماجرا شدند.گروه اعزامی با جست و جو در منطقه و رودخانه هراز بعد از سه روز گزارشی راجع به احتمال سقوط پارسا در رودخانه هراز تنظیم کردند و به خانواده پسرکوچولو اطمینان دادند که پسرشان در رودخانه سقوط کرده هست؛ فرضیه ای که خانواده پارسا آن را هنوز باور ندارد و معتقدند احتمال ربوده شدن فرزند ارزش وجود دارد.

حالا با گذشت 100 روز از آن واقعه، اثری از پارسا به دست نیامده و آینده پسربچه تهرانی همچنان نامعلوم است.

خانواده اش جهت یافتن او 500میلیون تومان جایزه تعیین کردند ، سرنـوشت مرموز یک کودک بعد از 8ماه

پدر پارسا که صدای خش افتاده اش از درد انتظار حکایت دارد اظهارداشت: هر هفته جهت پیدا کردن اثری از پارسا به منطقه می رفتم و نقاط زیادی از رودخانه را با ابزاری چنگک مانند به طول ۵ متر می گشتم. حتی در این زمینه از افراد بومی که با منطقه آشنا بودند هم کمک گرفتم. از لانه حیوانات وحشی گرفته تا استخرهای پرورش ماهی و کارخانه های اطراف رودخانه همه را گشتم ولی دریغ از یافتن اثری هرچند کوچک از پارسا. ۳۱ خرداد تولد ۸ سالگی پارسا بود و متأسفانه چند روز بعد از تولدش این اتفاق افتاد. برایش دوچرخه ای خریده بودم ولی متأسفانه هنوز به آن رکاب نزده است و دست نخورده گوشه حیاط افتاده است.

فاصله کم بین انتظار و ناامیدی، ولی پدر جوان پارسا را هنوز از پا نینداخته است و جهت یافتن پسرش همه تلاشش را می کند و از گرو گذاشتن مادیات زندگی اش هم ترسی ندارد؛ محسن قندی از تعیین مژدگانی جهت یافتن پارسا خبر داده و گفت: به توصیه افراد با تجربه در اینگونه حوادث و جهت پیدا کردن پسرم ۵۰۰ میلیون تومان مژدگانی جهت کسی که پسرم را پیدا کند یا اطلاع دقیقی دراین باره بدهد در نظر گرفتیم. هر جا هم که توانستیم تصویر و شماره تلفن خودم و منزلمان را پخش کردیم تا اگر کسی او را پیدا کرد یا ردی یافت با ما تماس بگیرد.

یازدهم تیر امسال خانواده‌ای بعد ازسفر پنج‌روزه از شمال کشورراهی پایتخت کشور عزیزمان ایران شده است بودند که حوالی عصر جهت استراحت در منطقه «وانا»، نزدیکی خروجی ت

ازسوی دیگر جمشید نیکزاد -رئیس جمعیت هلال احمر آمل -نیزگفت: بعد از مفقود شدن و اعلام غرق شدن پارسا در رودخانه هراز، همکاران جمعیت هلال احمر به مدت 20 روز در رودخانه به جست و جو پرداختند ولی نشانی از وی به دست نیامد. او با اشاره به اینکه تاکنون جسد این پسربچه پیدا نشده است اظهار داشت: همچنان پیگیر این مسأله هستیم.

واژه های کلیدی: جمعیت | خانواده | خانواده | رودخانه | کنار رودخانه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog