نثر فرزند خداوند حاج قاسم سلیمانی سردار

نثر: فرزند خداوند حاج قاسم سلیمانی سردار مادر شهید کرمان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات كی روش دنبال دانيل ارزانی نيست!

به تازگی، نام دانیل ارزانی در رسانه‌های استرالیا و کشور عزیزمان ایران پیچیده. او با تکنیکی ناب، کارشناس‌های فوتبال استرالیا را محصور خود کرده هست. ارزانی حتی مو

كی روش دنبال دانيل ارزانی نيست!

كی روش دنبال دانيل ارزانی نيست!

عبارات مهم : ایران

به تازگی، نام دانیل ارزانی در رسانه های استرالیا و کشور عزیزمان ایران پیچیده. او با تکنیکی ناب، کارشناس های فوتبال استرالیا را محصور خود کرده هست. ارزانی حتی موفق شد عنوان عالی ترین بازیکن ماه کلوب ملبورن سیتی را از آن خود کند.

به گزارش خبر ورزشی، او تنها ۱۹ سال سن دارد و برایش آینده بسیار درخشانی متصور هستند. رسانه های استرالیایی، هفته گذشته بعد از آنکه ارزانی را به عنوان یک پدیده تکنیکی معرفی کردند، از این مسئله پرده برداشتند که کارلوس کی روش او را می خواهد و قصد دارد این بازیکن را به تیم ملی کشور عزیزمان ایران دعوت کند. این رسانه ها به برت فن مارویک سرمربی هلندی تیم ملی استرالیا هشدار دادند تا کی روش دانیل ارزانی را به تیم ملی کشور عزیزمان ایران نبرده، او را در لیست خود قرار دهد. به همین علت احتمال دارد او در لیست بعدی تیم ملی استرالیا حضور داشته باشد و در دیداری دوستانه قبل از جام جهانی جهت آنها به میدان هم برود.

كی روش دنبال دانيل ارزانی نيست!

از سویی از اردوی تیم ملی کشور عزیزمان ایران هم خبر می رسد کارلوس کی روش فعلاً برنامه ای جهت حضور ارزانی در تیم ملی ندارد. کشور عزیزمان ایران وقت زیادی تا جام جهانی روسیه ندارد و کارلوس کی روش بازیکنان خود را جهت این جام گزینش کرده هست. او مشغول ریکاوری بازیکنان داخلی است و همین طور هماهنگی برنامه های پیش روی تیم ملی. به همین علت ترجیح می دهد فعلاً به دانیل ارزانی فکر نکند.

از سویی کشور عزیزمان ایران در پست این بازیکن و در جام جهانی، بازیکن دارد. حضور مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش در پست وینگر راست باعث شده است تا فعلاً کی روش به گزینه دیگری در این پست فکر نکند. البته اگر او بخواهد در پست وینگر چپ هم بازی کند، دوباره شانس زیادی نخواهد داشت چراکه با حضور سامان قدوس، مهدی ترابی و وحید امیری، عرصه آنجا تنگ تر است.

به تازگی، نام دانیل ارزانی در رسانه‌های استرالیا و کشور عزیزمان ایران پیچیده. او با تکنیکی ناب، کارشناس‌های فوتبال استرالیا را محصور خود کرده هست. ارزانی حتی مو

اگر کی روش به بازیکنی واقعاً نیاز داشت و برنامه اش این بود که از او در جام جهانی استفاده کند، قطعاً اقدامی جدی در این زمینه می کرد. مثلاً انتقال قدوس به تیم ملی ایران، اتفاقی بود که برق آسا رخ داد. تا همه فهمیدند چنین استعداد نابی در سوئد وجود دارد، کی روش او را روی هوا زد و به تیم ملی کشور عزیزمان ایران آورد. هر چند در نخستین اردو نتوانست بازی کند ولی در دومین اردو پیراهن کشور عزیزمان ایران را پوشید و گل هم زد.

به همین علت کی روش اگر واقعاً ارزانی را می خواست، تا همین حالا کارها مورد نیاز را انجام می داد ولی تا این لحظه، کارلوس حتی درخواستی جهت جذب این بازیکن نداشته هست. فدراسیون اقدامی جهت حضور ارزانی در تیم ملی انجام نداده و بدهید ترتیب اگر هم قرار باشد اقدامی صورت گیرد، به بعد از جام جهانی موکول می شود. البته اگر تا آن وقت ارزانی جهت استرالیا بازی نکرده باشد.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | برنامه | رسانه ها | بازیکنان | جام جهانی | استرالیا | جام جهانی | استرالیایی | تیم ملی ایران | کارلوس کی روش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog